Drzwi wejściowe do mieszkania

W każdym mieszkaniu drzwi są nie tylko reprezentacyjnym elementem, który powinien współgrać stylistycznie i kolorystycznie ze sposobem zaaranżowania klatki schodowej. Nawet w monitorowanych, nowoczesnych blokach i kamienicach w centrach miast to absolutna podstawa zabezpieczenia domowników oraz swojego prywatnego mienia. Dlatego w naszej ofercie znalazły się jedynie najlepsze drzwi wejściowe do mieszkania, spełniające wszystkie wymagania związane z bezpieczeństwem oraz wykonane w sposób elegancki, z dbałością o detale.

Idealne drzwi do mieszkania – jakie powinny być?

Wybierając drzwi wewnętrzne wejściowe, warto zwrócić uwagę na kilka ważnych aspektów. Trzeba zacząć od rodzaju drzwi, czyli wybierać modele pełne, bez przeszkleń. Jedynie w pełni zabudowana przestrzeń pozwoli na zapewnienie prywatności. Do tego warto mieć drzwi wejściowe do mieszkania wykonane z dźwiękoszczelnych materiałów, tłumiących hałasy dobiegające z korytarza. To szczególnie istotne w blokach w dużych miastach, w których spora część lokali jest wynajmowana młodym, imprezującym osobom lub w których nietrudno o młodych rodziców z małymi dziećmi.

Wybierając drzwi do mieszkania w bloku, nie można zapominać również o kwestiach bezpieczeństwa, czyli przede wszystkim o grubości drzwi oraz blachy, która stanowi ich główne zabezpieczenie. Nie bez znaczenia są również zamki oraz ich ilość. W dobrych drzwiach powinny być przynajmniej dwa. Warto również rozważyć zakup drzwi antywłamaniowych. W duecie z grubością drzwi idzie również ich izolacja termiczna, mająca ogromne znaczenie dla wysokości rachunków za ogrzewanie nawet w blokach i kamieniach.

Na rynku dostępnych jest wiele różnorodnych modeli, produkowanych z najróżniejszych materiałów. Za najsolidniejsze drzwi wejściowe w Poznaniu uchodzą drzwi drewniane, dalej stalowe, z materiałów drewnopodobnych oraz z wysokiej jakości tworzywa sztucznego.

Drzwi wejściowe do mieszkania w naszej ofercie

Bezpieczeństwo i komfort naszych Klientów są dla nas najważniejsze, dlatego do oferty trafiły jedynie najciekawsze propozycje. Proponowane przez nas drzwi wejściowe do mieszkania są trwałe i solidne, niezależnie od wybranej opcji zawsze wykonane z najlepszej jakości materiałów. Estetycznie wykonane, wpasowujące się w obowiązującą modę oraz najnowsze trendy, świetnie się prezentują i pozwalają czuć się bezpiecznie każdego dnia. Oferowane drzwi wejściowe w Poznaniu są dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach. Ich wartość uzależniona jest od konkretnego modelu oraz od poszczególnych opcji i ich charakterystyki.


Galeria
  • S08
  • S07
  • S06
  • S03
  • S09
  • S10
  • S05
  • S02
  • S04
  • S01