SZPAKdesign. to mała manufaktura bazująca przede wszystkim na dwóch rodzajach materiałów: drewno i metal.

 

SZPAKdesign. to marka, która została wykreowana na potrzebę rozwijania pasji i chęci do tworzenia. Sami projektujemy oraz ręcznie wykonujemy meble i elementy wyposażenia wnętrz. Pasja, design i funkcjonalność.

 

Jak powstaliśmy? Zostaliśmy postawieni przed dylematem przed którym zostaje postawionych tysiące ludzi, czyli jak urządzić własne, wymarzone mieszkanie? Przecież meble nie mogą być nijakie, a zarazem chcieliśmy, aby były niepowtarzalne i pasowały do Naszego stylu życia. Chcieliśmy, aby odzwierciedlały Nasz charakter, były stworzone w zgodzie z naturą i pasowały do niestandardowych wymiarów pomieszczeń. Tak powstały pierwsze konsole i stół. A dalszą historię Naszych mebli piszecie Wy, zwracając się do Nas z podobnymi dylematami…

Idealnie urządzone mieszkanie to nie tylko odpowiedni kolor ścian czy funkcjonalny układ pomieszczeń. Całość będzie się dobrze prezentować dopiero wtedy, kiedy w środku znajdą się odpowiednie dodatki i wyposażenie, jak stoły drewniane i regały drewniane, ale potraktowane w sposób oryginalny i zupełnie odmienny od tego, co można znaleźć w popularnych sklepach meblowych. Właśnie dlatego nasze produkty cechuje zupełnie nowatorski, indywidualny styl, przy zachowaniu pełnej funkcjonalności i zastosowaniu najlepszej jakości drewna różnych gatunków i stali.

Dlaczego nasze meble drewniane modernistyczne są wyjątkowe?

Kochamy piękno, któremu można nadać konkretne kształty i ubrać je w funkcjonalność. Właśnie dlatego do realizacji naszych kolejnych projektów wykorzystujemy jedynie najlepsze materiały, czyli różnorodne gatunki drewna oraz najlepszą stal nierdzewną, z połączenia których wychodzą meble drewniane modernistyczne, cieszące się ogromną popularnością wśród klientów.

Projekty naszych stołów drewnianych i regałów drewnianych są w pełni autorskie, dopasowane do obowiązujących trendów oraz do zapotrzebowania naszych Klientów. Nasze produkty tworzone są z pasją, wiedzą i doświadczeniem, dlatego doskonale wpasowują się do wnętrz tradycyjnych i nowoczesnych domów i mieszkań.

Nie tylko ławy drewniane – co można znaleźć w naszej ofercie?

Nasza oferta obejmuje różne rodzaje drewnianych mebli, w tym ozdobne ławy drewniane, wykonane z połączenia solidnych desek oraz stalowych konstrukcji i wzmocnień z malowanej proszkowo stali. Efekt jest nie tylko zadowalający, ale przede wszystkim trwały, gwarantujący wieloletnie użytkowanie bez konieczności poddawania mebli renowacji.

Poza nimi oferujemy również solidne, grube blaty drewniane, idealnie spełniające się w roli uzupełnienia kuchennych mebli. Proponujemy blaty cieniowane, wykonane z litych desek, odpowiednio obrobionych i zabezpieczonych oraz wersje bardziej dekoracyjne, zabezpieczone dodatkowo żywicą epoksydową.

Na naszą ofertę składają się też praktyczne, potraktowane minimalistycznie biurka drewniane, świetnie sprawdzające się w pokojach młodzieżowych oraz w domowych czy firmowych biurach. Charakteryzuje je nie tylko nowoczesny design w najlepszym wydaniu, ale także prosta forma, która pozwoli wpasować drewniane meble do dowolnie urządzonego pomieszczenia. Proponujemy zarówno meble i blaty drewniane o klasycznej formie prostokąta lub kwadratu, jak i bardziej oryginalne i niepowtarzalne, których brzegi są nieregularne (jak naturalnie uformowana krawędź drewnianych desek, z jakich są produkowane).


Galeria